WYDARZENIA SPORTOWE

Chcesz szybko dowiedzieć się, co organizujemy w Twoim mieście?
Chcesz wiedzieć, jakie atrakcje przygotował Twój lokalny oddział? 
A może interesuje Cię, dokąd w tym sezonie zabierzemy Twoje dziecko?
Sprawdź w poniższym kalendarium, wybierając odpowiednie kategorie.
Chcesz wiedzieć, jakie atrakcje przygotował Twój lokalny oddział? 

ZNAJDŹ INTERESUJĄCE CIĘ WYDARZENIA

Miasto

Kategoria zawodników

Wiek zawodnika (lata)

Termin od

Termin do

Rodzaj wydarzenia



Turnieje – w tej kategorii prezentujemy całoroczny plan rozgrywek lokalnych, regionalnych oraz ogólnopolskich, w ramach struktur BSS w trakcie sezonu. Dodatkowo zamieszczamy program uczestnictwa w planowanych turniejach zewnętrznych.
Szkolenia – aby umożliwić całoroczny kontakt z programem oraz wykorzystywać wolny czas na podnoszenie umiejętności, organizujemy piłkarskie obozy oraz półkolonie letnie i zimowe.
Rekreacja – szkółka sportowa to nie tylko treningi. Dlatego wszelkie dodatkowe działania, które organizujemy dla naszych podopiecznych znajdziesz właśnie tutaj. Należą do nich uroczystości związane z oficjalnym zakończeniem sezonu, imprezy z okazji dnia dziecka oraz wszystkie inne celebrowane przez nas wydarzenia.
Kategoria Pozostałe mieści wszelkie działania zewnętrzne, w które chcemy zaangażować bądź zaprosić Twoje dziecko. Jeżeli planujemy iść razem na mecz i kibicować naszej lokalnej drużynie – informacja o tym pojawi się właśnie tutaj. Jeżeli do naszego miasta ma przyjechać gwiazda świata piłkarskiego – również tu zamieścimy komunikat.

Jeśli chcesz w pełni wykorzystać ofertę, którą przygotowała nasza szkoła i być na bieżąco – regularnie sprawdzaj kalendarium.
Gwarantujemy 100% satysfakcji i radości każdego naszego piłkarza!