SZKÓŁKA BSS

zapisy do szkółki piłkarskiej

GRAJ PIĘKNIE

BSS kontynuuje wspaniałą tradycję futbolu brazylijskiego, kształcąc wytrwałych, pracowitych i zdolnych do poświęceń zawodników, którzy po prostu grają pięknie i z pasją. Od 1992 roku, kiedy to Simon Clifford rozpoczął pracę nad programem BSS, metody pracy z młodymi zawodnikami wciąż ewoluują, tworząc oryginalny, usystematyzowany i skuteczny program treningowy.

PIŁKARZ DOSKONAŁY

Filozofia naszych treningów opiera się na rozwoju zawodników pod kątem swobodnego posługiwania się piłką oraz aspektów fizycznych piłkarza, które pozwolą na wyróżnianie się w przyszłości w prawdziwej grze. Celujemy w rozwój zawodników do poziomów wcześniej niespotykanych, być może takich, o których się wcześniej nikomu nie śniło, tworząc piłkarza kompletnego.

TECHNIKA PIŁKARSKA

Największy nacisk kładziemy na rozwój techniki, jednak wraz z dorastaniem zawodników coraz więcej czasu przeznacza na trening fizyczny, sytuacje boiskowe i taktykę. Założenie indywidualnego rozwoju w BSS odzwierciedla rosnącą wraz z wiekiem dziecka liczbę godzin treningowych, w czasie których, dzięki powtarzalności ćwiczeń, zawodnicy rozwijają zarówno podstawowe, jak i najbardziej skomplikowane umiejętności.

KORZYŚCI

trening piłkarski dla dzieci nabór do szkółki piłkarskiej

SPECJALNA PIŁKA

Specjalna piłka, którą gramy oraz mniejszy obszar gry to czynniki, które mają największy wpływ na rozwój najbardziej pożądanych cech u piłkarzy: „szybkich stóp”, kreatywnego podawania, niekonwencjonalnego poruszania się, umiejętności odbioru i dryblingu oraz chronienia piłki przed ciągłym pressingiem.

trening piłkarski dla dzieci nabór do szkółki piłkarskiej

ROZWÓJ TECHNIKI PIŁKARSKIEJ

Uczymy szybkości podejmowania decyzji i umiejętności panowania nad piłką. Podczas treningów rozwijamy 147 umiejętności piłkarskich, podzielonych na siedem obszarów głównych

akademia piłkarska dla dzieci piłka nożna dla dzieci

TRENING PIŁKARSKI

Sesje treningowe w BSS są dostosowane do wieku zawodnika. Typowa godzinna sesja podzielona jest na tercje: indywidualna praca z piłką, ćwiczenia w parach oraz gra. Sesje i gra są bardzo intensywne, z ograniczonymi przerwami.

akademia piłkarska dla dzieci piłka nożna dla dzieci

KONTAKT Z RÓWIEŚNIKAMI

Pokazujemy, jak grać w zespole, jak na boisku zachowywać się w zgodzie z zasadami fair play. Podczas treningów dzieci uczą się współpracy, szacunku dla przeciwnika, nawiązują też nowe znajomości i przyjacielskie relacje.

szkółka piłkarska dla dzieci akademia piłkarska

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Do każdego naszego zawodnika podchodzimy w indywidualny sposób. Przyglądamy się zaletom i umiejętnościom młodych graczy, poznajemy ich i z każdym pracujemy indywidualnie.

szkółka piłkarska dla dzieci akademia piłkarska

ŚLEDZENIE POSTĘPÓW W ROZWOJU DZIECKA

Skill Badge Scheme to zunifikowany system oceny, z którego korzystamy przy określeniu poziomu umiejętności zawodnika. Przeprowadzamy regularne testy, które stanowią swoistą historię rozwoju umiejętności piłkarskich poszczególnych zawodników.

zapisy do szkółki piłkarskiej trening piłkarski dla dzieci

KONFRONTACJA ZDOBYTYCH UMIEJĘTNOŚCI

Tworzymy warunki i możliwości do rywalizacji sportowej, dostoswanej do wieku dziecka. W najmłodszych grupach podczas treningów. W starszych grupach sprawdzamy się podczas organizowanych sparingów wewnętrznych oraz rozgrywek z klubami spoza BSS.

zapisy do szkółki piłkarskiej trening piłkarski dla dzieci

PERSPEKTYWA DALSZEGO ROZWOJU

Nasi zawodnicy mają do wyboru trzy możliwe ścieżki rozwoju – to oni decydują, którą z nich pójdą. Wybierz grę rekreacyjną, grę w kadrze lokalnej lub ścieżkę stworzoną właśnie przez Ciebie.

“Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń.”

[ Eleanor Roosevelt ]

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Jak się zapisać? To proste, jak raz, dwa, trzy :-)

 
 
nabór do szkółki piłkarskiej Wypełnij formularz rejestracyjny, a my nawiążemy kontakt z Tobą i umówimy na darmowe zajęcia prezentacyjne
 
 
nabór do szkółki piłkarskiej Przyjdź ze swoim dzieckiem na umówiony termin i weź pełen udział w zajęciach piłkarskich dla dzieci
 
 
nabór do szkółki piłkarskiej Podejmij decyzję o rozpoczęciu przygody z BSS!
zajęcia piłkarskie dla dzieci

NASZE WARTOŚCI

  1. 1. Chcemy grać w piłkę nożną pięknie i z radością
  2. 2. Trenujemy młodych adeptów piłki nożnej, którzy są prawdziwymi sportowcami – wytrwałymi i pracowitymi.
  3. 3. Wierzymy w brazylijską grę na sali, Futebol de Salão
trwa nabór do szkółki piłkarskiej